dynek.pl napisał(a):

Myślę, że jak wejdziemy do ósemki to dyskretnie wycofamy się z walki o puchary
|
też byłem ku temu przekonany, ale ostatnio wiadomości informujące o zadłużeniu powodują że zaczynam się zastanawiać czy to nie będzie nasza ostatnia deska ratunku.Tyle ze może to być jak rosyjska ruletka, bo trafienie w 1 rundzie jakiegoś Kazachstanu i np. odpadnięcie to strzał dość potężny dla klubu biorąc pod uwagę koszta tej zabawy.
co do meczu - cenny remis i czekam na powrót Ostoi Stjepanovica albo kogokolwiek. Przykre jest że więcej zagrożenie z przodu robi Rysiu niż Alan. Alan owszem nadaje się do odbioru bo robi to nieźle, ale wyprowadzenie piłki jest u niego na poziomie A klasy.