Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 29.11.2014, 16:01
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jak wejdziemy do ósemki to dyskretnie wycofamy się z walki o puchary
też byłem ku temu przekonany, ale ostatnio wiadomości informujące o zadłużeniu powodują że zaczynam się zastanawiać czy to nie będzie nasza ostatnia deska ratunku.Tyle ze może to być jak rosyjska ruletka, bo trafienie w 1 rundzie jakiegoś Kazachstanu i np. odpadnięcie to strzał dość potężny dla klubu biorąc pod uwagę koszta tej zabawy.

co do meczu - cenny remis i czekam na powrót Ostoi Stjepanovica albo kogokolwiek. Przykre jest że więcej zagrożenie z przodu robi Rysiu niż Alan. Alan owszem nadaje się do odbioru bo robi to nieźle, ale wyprowadzenie piłki jest u niego na poziomie A klasy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując