Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 29.11.2014, 11:35
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Remis jest sprawiedliwy. Gdyby Badia czy Podgórski się nie zmoczyli przy setkach, to wracalibyśmy z pustymi rękoma. Wygrywać u siebie, na wyjazdach nie przegrywać i będą puchary. Czy na nie nas stać, to inna kwestia.
Myślę, że jak wejdziemy do ósemki to dyskretnie wycofamy się z walki o puchary
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując