Galonek napisał(a):

|
Remis jest sprawiedliwy. Gdyby Badia czy Podgórski się nie zmoczyli przy setkach, to wracalibyśmy z pustymi rękoma. Wygrywać u siebie, na wyjazdach nie przegrywać i będą puchary. Czy na nie nas stać, to inna kwestia.
|
Myślę, że jak wejdziemy do ósemki to dyskretnie wycofamy się z walki o puchary
