Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 28.11.2014, 13:55
shaggy napisał(a):Wyświetl post
"Drogi przyjacielu,
mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze.
Piszę do Ciebie w bardzo ważnej sprawie:"


Tak uważam, że pijar w tej formie to zbrodnia

eee tam... od razu zbrodnia...
Tak sie teraz dziala w eliganckim swiecie pilkarskiego biznesu.Oryginalnie ,otwarcie,szczerze i bez uprzedzen.

I jeszcze do Kierunkowego- ty nie rozrabiaj na forum tylko do sklepu lec i kolekcje wykupuj.Numery oblesnemu musza sie przeciez zgadzac.
Odpowiedz cytując