shaggy napisał(a):

"Drogi przyjacielu,
mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze.
Piszę do Ciebie w bardzo ważnej sprawie:"
Tak uważam, że pijar w tej formie to zbrodnia
|
eee tam... od razu zbrodnia...
Tak sie teraz dziala w eliganckim swiecie pilkarskiego biznesu.Oryginalnie ,otwarcie,szczerze i bez uprzedzen.
I jeszcze do Kierunkowego- ty nie rozrabiaj na forum tylko do sklepu lec i kolekcje wykupuj.Numery oblesnemu musza sie przeciez zgadzac.