Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8707
Stary 27.11.2014, 15:42
Krav napisał(a):Wyświetl post
To Ty masz konto na legionisci.com ? Bo nick dokładnie taki sam, jakoś w przypadek nie wierzę - tylko podpis pod nickiem dziwny "Legionista", rozdwojenie jaźni czy co ?
Nie wchodze na ich forum, wiec nie wiem. Ja sie zapytam co ty tam robisz skoro kibicujesz Wiśle?
Odpowiedz cytując