Krav napisał(a):

|
To Ty masz konto na legionisci.com ? Bo nick dokładnie taki sam, jakoś w przypadek nie wierzę - tylko podpis pod nickiem dziwny "Legionista", rozdwojenie jaźni czy co ?
|
Nie wchodze na ich forum, wiec nie wiem. Ja sie zapytam co ty tam robisz skoro kibicujesz Wiśle?
