!!IRIVER!! napisał(a):

|
Ja naprawdę nie twierdzę, że PiS to lek na całe zło, ale nie wierzę że może być gorzej.
|
haaaaaaa

O Antku to nie ma co pisać bo szkoda klawiatury.
Ale powiedz jakim to gospodarczym programem zaimponował Ci PIS.
Polska gospodarka tak jak i eksport w b. dużej mierze zawdzięcza stosunkiem z Niemcami.
Nie powiesz mi że Jarkowe "condominium" nie będzie miało wpływu na relacje polski-niemieckie.
Zresztą prezes na zachodzie tak samo lubiany jest jak i na wschodzie Europy. Świadomy jesteś tego że polska gospodarka rozwija się dzięki eksportowi.
AYALA napisał(a):

|
Dlatego do władzy musi dojść Obóz Niepodległościowy skupiony wokół Jarosława, który wyzwoli nasz Kraj spod okupacji i zakończy eutanazje Polskiego Narodu.
|
Kto nas okupuje?
Zakończyć eutanazję-- znaczy się PIS pozwoli odejść z tego świata w spokoju!
Dlatego do władzy musi dojść Obóz Niepodległościowy--coś tak jak u Putina, wszystkie kraje mają go w dupie.