Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29260
Stary 25.11.2014, 11:58
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ja naprawdę nie twierdzę, że PiS to lek na całe zło, ale nie wierzę że może być gorzej.
haaaaaaa
O Antku to nie ma co pisać bo szkoda klawiatury.
Ale powiedz jakim to gospodarczym programem zaimponował Ci PIS.
Polska gospodarka tak jak i eksport w b. dużej mierze zawdzięcza stosunkiem z Niemcami.
Nie powiesz mi że Jarkowe "condominium" nie będzie miało wpływu na relacje polski-niemieckie.
Zresztą prezes na zachodzie tak samo lubiany jest jak i na wschodzie Europy. Świadomy jesteś tego że polska gospodarka rozwija się dzięki eksportowi.

AYALA napisał(a):Wyświetl post
Dlatego do władzy musi dojść Obóz Niepodległościowy skupiony wokół Jarosława, który wyzwoli nasz Kraj spod okupacji i zakończy eutanazje Polskiego Narodu.
Kto nas okupuje?
Zakończyć eutanazję-- znaczy się PIS pozwoli odejść z tego świata w spokoju!
Dlatego do władzy musi dojść Obóz Niepodległościowy--coś tak jak u Putina, wszystkie kraje mają go w dupie.
Ostatnio edytowane przez york09 : 25.11.2014 o godz. 12:05.