uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

też miałem wczoraj wrażenie że PIS wyszedł przed szereg z tym oświadczeniem, dzisjaj to potwierdzam , jak nie robią nic , uważają że w tym kraju da się demokratycznie coś zrobić , niech nie wysyłają durnych oświadczeń , niech nie zniechęcają ludzi , rządzący robią przekręt wyborczy na ogólnopolską skalę a PIS wydaję żenujące oświadczenia, ja wiem że reżimowe media będą ich wiązać z "atakiem" na PKW , ale ich durne oświadczenia nic nie zmienią , i tak to będą robić , mało tego już robią, uważam że lepiej milczeć niż się kompromitować i zniechęcać ludzi do działania