Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 21.11.2014, 08:39
Krav napisał(a):Wyświetl post
niech ktoś mi wytłumaczy, bo nie wiem czy dobrze rozumiem:

przegraliśmy z Mandziarą - mamy mu zapłacić 700 k euro + odsetki (23 k euro). Z tego UEFA na poczet tej sprawy zamroziła nam 700 k euro za udział w pucharach i z tego de facto on zostanie spłacony ? Czy z bieżącej kasy mamy spłacić tylko odsetki ? Bo kasy od UEFY fizycznie nie mieliśmy ? Bo tak na prawdę to pismaki robią chyba raban niewspółmierny do sytuacji, w relacjacj na ten temat można wyczuć, że oto dostaliśmy kolejny cios i do bieżącego zadłużenia dochodzą nam 3 duże bańki. A tak de facto nie jest ?

I kolejna rzecz - mamy z nim kolejną sprawę, tym razem na 300 k euro. Rozumiem, że w przypadku przegranej, musielibyśmy ją spłacić z bieżącego budżetu ? Nie ma nic "zamrożonego" ?
UEFA zamroziła nam 700 k E na poczet ew. przegranej sprawy, natomiast wg tego co mówił Łysy część pieniędzy udało mu się "odblokować" - pytanie ile to było kasy i czy faktycznie doszło do przekazania gotówki. Zatem na poczet przegranej sprawy Wisła musi fizycznie znaleźć na odsetki i brakującą kwotę do 700 k E czyli to co ewentualnie dostała od UEFY.

Co do drugiego pytania to tak dokładnie jest.
Ostatnio edytowane przez Kaan : 21.11.2014 o godz. 08:50.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując