Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8176
Stary 21.11.2014, 08:30
niech ktoś mi wytłumaczy, bo nie wiem czy dobrze rozumiem:

przegraliśmy z Mandziarą - mamy mu zapłacić 700 k euro + odsetki (23 k euro). Z tego UEFA na poczet tej sprawy zamroziła nam 700 k euro za udział w pucharach i z tego de facto on zostanie spłacony ? Czy z bieżącej kasy mamy spłacić tylko odsetki ? Bo kasy od UEFY fizycznie nie mieliśmy ? Bo tak na prawdę to pismaki robią chyba raban niewspółmierny do sytuacji, w relacjacj na ten temat można wyczuć, że oto dostaliśmy kolejny cios i do bieżącego zadłużenia dochodzą nam 3 duże bańki. A tak de facto nie jest ?

I kolejna rzecz - mamy z nim kolejną sprawę, tym razem na 300 k euro. Rozumiem, że w przypadku przegranej, musielibyśmy ją spłacić z bieżącego budżetu ? Nie ma nic "zamrożonego" ?

EDIT: dzięki Kaan, rozjaśniłeś
Ostatnio edytowane przez Krav : 21.11.2014 o godz. 08:42.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując