Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29036
Stary 19.11.2014, 12:40
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przecież o hakerach to już wiadomo od poniedziałku, tak samo jak o możliwości dostępu do części bazy z każdego komputera, tyle że bez możliwości ich modyfikacji do czego potrzebny jest komputer podpięty do sieci z odpowiednim certyfikatem.