kłamco , dopóki nie przeprosisz wiedz że nie piszę do ciebie, punktuje tylko twoje wypociny , nie czekam na odpowiedż , u mnie jesteś na widoku, i pamiętaj mamy 2014 ROK nie 2005 , poza tym ta wklejka to kolejna kompromitacja, to jak pallade wspierał PIS i wyleciał przez Pis ? był z namaszczenia konia z lpr? czy Pis? zapętlił się warszawiaczek , oj zapętlił
