Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28966
Stary 18.11.2014, 15:00
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Akurat Palade wspierał od zawsze PiS trollu i nawet dzięki temu wsparciu dostał robotę w latach 2005-2007

Ja cię kręcę, że kolejnego bana jeszcze tu nie wyłapałeś za pisanie głupot, ale wracasz u mnie do ukrycia jak pewien ptaszek
kłamco , dopóki nie przeprosisz wiedz że nie piszę do ciebie, punktuje tylko twoje wypociny , nie czekam na odpowiedż , u mnie jesteś na widoku, i pamiętaj mamy 2014 ROK nie 2005 , poza tym ta wklejka to kolejna kompromitacja, to jak pallade wspierał PIS i wyleciał przez Pis ? był z namaszczenia konia z lpr? czy Pis? zapętlił się warszawiaczek , oj zapętlił
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 18.11.2014 o godz. 15:19.