Karherop napisał(a):

|
szczerze powiedziawszy może być nawet za Power Rangers, skoro tu pisze od 8 lat i jak to powiedział kolega wyżej 'zużywa zasoby serwera' to do czegoś zobowiązuje
|
Bardziej martwiłbym się o wpłaty kibiców Wisły, bo kwota jaką udało się zebrać jest żenująca...