Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28923
Stary 14.11.2014, 13:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
szczerze powiedziawszy może być nawet za Power Rangers, skoro tu pisze od 8 lat i jak to powiedział kolega wyżej 'zużywa zasoby serwera' to do czegoś zobowiązuje
Bardziej martwiłbym się o wpłaty kibiców Wisły, bo kwota jaką udało się zebrać jest żenująca...