Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28818
Stary 11.11.2014, 17:55
york09 napisał(a):Wyświetl post
W wyborach nie ma drugiego i kolejnego miejsca. Albo wygrywasz albo idziesz w zapomnienie.
Czyli wszystkie partie poza PO powinny się rozwiązać? W tym PSL, które przegrywa od ponad 100 lat i nie zapowiada się, żeby miało przestać przegrywać? (a zamiast tego nie wiedzieć czemu przez połowę z tego czasu współrządzi w różnych konfiguracjach)
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 11.11.2014 o godz. 18:01.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!