york09 napisał(a):

|
W wyborach nie ma drugiego i kolejnego miejsca. Albo wygrywasz albo idziesz w zapomnienie.
|
Czyli wszystkie partie poza PO powinny się rozwiązać? W tym PSL, które przegrywa od ponad 100 lat i nie zapowiada się, żeby miało przestać przegrywać? (a zamiast tego nie wiedzieć czemu przez połowę z tego czasu współrządzi w różnych konfiguracjach)