Wy¶wietl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28817
Stary 11.11.2014, 17:46
martin_6 napisał(a):Wy¶wietl post
Yyy... ja nie mam wrażenia, aby zakończył swoj± karierę. Wła¶nie kandyduje na prezydenta Wawy ze spor± szans± na 3. lub 4. wynik .Stał się drug± osob± w partii
W wyborach nie ma drugiego i kolejnego miejsca. Albo wygrywasz albo idziesz w zapomnienie.
Piszesz że stał się drug± osob± w partii . A oprócz Mikusia i męczennika Wiplera jest kto¶ jeszcze tam rozpoznawalny?