martin_6 napisał(a):

|
Yyy... ja nie mam wrażenia, aby zakończył swoj± karierę. Wła¶nie kandyduje na prezydenta Wawy ze spor± szans± na 3. lub 4. wynik .Stał się drug± osob± w partii
|
W wyborach nie ma drugiego i kolejnego miejsca. Albo wygrywasz albo idziesz w zapomnienie.
Piszesz że stał się drug± osob± w partii . A oprócz Mikusia i męczennika Wiplera jest kto¶ jeszcze tam rozpoznawalny?