Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28767
Stary 10.11.2014, 12:25
Ale co tu ma do rozumienia dlaczego jest ta afera i o co chodzi?

Wierzy ktoś tutaj w przypadek, że to wypływa tydzień przed wyborami? Nie sądzę.

I to wobec najwierniejszego z wiernych, I wazeliniarza IV RP Hof-Man Pinga. To już naprawdę trzeba być w bardzo zaawansowanym stopniu lemingiem

Cytat:
To jasno pokazuje, jak zakłamany jest ON, a że jest rzecznikiem to dostaje również Pis - bo stają się jako partia niewiarygodni.
Ja wiem, że jako platformersy forsujecie odpowiedzialność zbiorową, ale nie każdy kieruje się tym samym.

Cytat:
p.s. wszyscy w pisie wiedzą, że wyjebka Hofmanowi należała się już dawno. Tylko powinien mieć karę tylko on, a w tej syuacji dostanie je również partia.
Zobaczymy za tydzień Szpeniu czy porównując do poprzednich samorządowych tak bardzo i czy w ogóle dostanie

Racja dla kerima- pisiory na tym mogą tylko zyskać.

Szpeniu, względem profilowego- Tobie ten środek leczniczy bardzo potrzebny. A trzeba było zacząć już od Mira, Rycha i Zbycha (a nawet i wcześniej) z takimi konsekwencjami jakie stosuje obecnie Kwak Chin Jaro
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 10.11.2014 o godz. 12:28.
Anty PO-PiS!!!