Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 09.11.2014, 18:42
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Zapewne kibole mieli ruszyć na Kraków Arena


Co do meczu to dalej nie rozumiem dlaczego Guerrier jest wystawiany na obronie Już 2 razy Smuda dał takie ustawienie i 2 razy straciliśmy przez to gola. Przecież to lepiej w 10 grać niż z Geuerrierem na obronie!
Zamiast grać w 10 to lepiej grać w 10,5 wstawiając jakiegokolwiek juniora który grywa na boku obrony. Bo Guerrier jeśli daje coś, to tylko w ofensywie. Wstawianie go na bok obrony to wręcz sabotaż, natomiast na skrzydle od czasu do czasu potrafi dać sporo.

Zresztą kto wie czy gdyby nie karny którego zrobił Guerrier to nie wygralibyśmy tego meczu.

Ponadto po raz kolejny sprawdziło się że wystawianie Garguły na skrzydle to zły pomysł. Garguła jest za wolny na grę na skrzydle, a ponadto nic nie daje w obronie. Za to na plus występ Stępińskiego. A gdyby jeszcze w kilku sytuacjach zachował się lepiej to byśmy wygrali pomimo karnego.

Wnioski - nigdy więcej Guerriera na lewej obronie (lepszy no name z ME) i szkoda wstawiać Gargułę na skrzydło.

Mimo wszystko jest niedosyt po remisie. Szkoda tych 2 punktów.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując