Zamiast grać w 10 to lepiej grać w 10,5 wstawiając jakiegokolwiek juniora który grywa na boku obrony. Bo Guerrier jeśli daje coś, to tylko w ofensywie. Wstawianie go na bok obrony to wręcz sabotaż, natomiast na skrzydle od czasu do czasu potrafi dać sporo.
Zresztą kto wie czy gdyby nie karny którego zrobił Guerrier to nie wygralibyśmy tego meczu.
Ponadto po raz kolejny sprawdziło się że wystawianie Garguły na skrzydle to zły pomysł. Garguła jest za wolny na grę na skrzydle, a ponadto nic nie daje w obronie. Za to na plus występ Stępińskiego. A gdyby jeszcze w kilku sytuacjach zachował się lepiej to byśmy wygrali pomimo karnego.
Wnioski - nigdy więcej Guerriera na lewej obronie (lepszy no name z ME) i szkoda wstawiać Gargułę na skrzydło.
Mimo wszystko jest niedosyt po remisie. Szkoda tych 2 punktów.