Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28717
Stary 07.11.2014, 19:27
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
nikt się nie obudził, mnie skręcało ze złości a statystyczny leming bił brawo, posłuchaj co o tym monitoringu mówi rzecznik prokuratury czy rzecznik policji,brak słów ale leming tego nie rozumie że jutro padnie na niego , co będziemy daleko szukać , popytaj o opinie takiego szpenia czy warszawiaczka emj 10 , pojadą kajdanowiczem czy kużniarem ,
no to york ileś tam już wytłumaczył co widział na filmie, czekamy na szpenia i warszawiaczka emj10, na razie zajęty straszną aferą hofmana i lotem do madrytu , jak ochłonie to napisze co widział na monitoringu