Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28698
Stary 07.11.2014, 15:24
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że chociaż kilka procent lemingów oglądających codziennie TVN obudziło się ze swojego letargu oglądając ten program, co wrzucił palikot. Przecież Wipler zmiażdżył tego idiotę.
nikt się nie obudził, mnie skręcało ze złości a statystyczny leming bił brawo, posłuchaj co o tym monitoringu mówi rzecznik prokuratury czy rzecznik policji,brak słów ale leming tego nie rozumie że jutro padnie na niego , co będziemy daleko szukać , popytaj o opinie takiego szpenia czy warszawiaczka emj 10 , pojadą kajdanowiczem czy kużniarem ,