IncognitoTSW napisał(a):

|
Mam nadzieję, że chociaż kilka procent lemingów oglądających codziennie TVN obudziło się ze swojego letargu oglądając ten program, co wrzucił palikot. Przecież Wipler zmiażdżył tego idiotę.
|
nikt się nie obudził, mnie skręcało ze złości a statystyczny leming bił brawo, posłuchaj co o tym monitoringu mówi rzecznik prokuratury czy rzecznik policji,brak słów ale leming tego nie rozumie że jutro padnie na niego , co będziemy daleko szukać , popytaj o opinie takiego szpenia czy warszawiaczka emj 10 , pojadą kajdanowiczem czy kużniarem ,