KOMINEK napisał(a):

|
A jakby Bogusia dać na obronę lepsze to niż Donald. Pamiętam kiedyś Błaszczykowski grał na prawej obronie i super sobie poradził. Wiem że trudno ich porównywać ale kto wie czy to nie najlepsze rozwiąznie.
|
Niestety, Guerrier ostatnio prezentuje się w obronie chyba nawet gorzej, niż zaraz po przyjściu. Frustrację odreagowuje ryzykownymi i agresywnymi wejściami. Ustawienie go na lewej obronie to spore ryzyko czerwonej kartki i/lub karnego, pomijam już
de facto wolny plac dla Śląska po prawej stronie.
Biorąc to pod uwagę IMHO nie tylko Boguski, ale nawet Garguła jest obecnie bezpieczniejszą opcją na lewej obronie. Nie dobrą, ale raczej lepszą.