Temat
:
NEW![14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 31 października godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
34
31.10.2014, 22:32
Chodzi raczej o nadmierną agresję, bo mu wjechał w pantalony aż miło.
W świetle istniejących przepisów (z którymi się nie do końca zgadzam - ale to tylko moja opinia) zasłużona niestety.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone