Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28268
Stary 31.10.2014, 12:31
baton napisał(a):Wyświetl post
Dostalem mandat za brak oplaty parkingowej (50 zl). Zdarza sie....

Ale dostalem tylko kwitek za wycieraczke, ktory mogl teoretycznie odleciec
Na nim jest zla marka pojazdu (nr rejestracyjny sie zgadza).
Placic ?
z tymi mandatami jest tak, ze...:
ja w okresie 14miesiecy dostalem 3 na 1 samochod i nie zaplacilem, a upomnienie( laczne) z koniecznoscia zaplaty przyszlo po roku od ostatniego mandatu. Reasumujac 3 mandaty+ odsetki lacznie chyba 155 czy 160 zł.
Ale na przyklad moj kumpel dostal(rowniez na 1 i to samo auto) od 2010- 2013 roku okolo 40-50 mandatow(zdarzalo sie ze 2 dziennie ) i wlasnie mi napisal ze wciaz nie dostal zadnego upomnienia. Wiec nie wiem o co kaman. Dodam, ze oba auta byly brane w leasing i w miedzyczasie przerejestrowywane.

Nie ma reguly, ale tak czy siak spodziewaj sie, ze moze cos przyjsc, nie wczesniej natomiast niz po pol roku od otrzymania mandatu. Pamietam ze dostalem tez 1 mandat tak z rok temu, oczywiscie od razu wyrzucilem i do dzis nie przyszlo mi upomnienie.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując