Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28265
Stary 31.10.2014, 10:22
Dostalem mandat za brak oplaty parkingowej (50 zl). Zdarza sie....

Ale dostalem tylko kwitek za wycieraczke, ktory mogl teoretycznie odleciec
Na nim jest zla marka pojazdu (nr rejestracyjny sie zgadza).
Placic ?
Odpowiedz cytując