AYALA napisał(a):

|
A kiedy będzie otwarcie muzeum dla uczczenia Polaków zamordowanych przez żydów z NKWD i UB ?
|
Z tym może być ciężko, skoro np w Szczecinie pytają się o zgodę Rosjan , by rozebrać komunistyczny pomnik (takie pytanie teoretyczno-retoryczne: Czy gdybyśmy postawili pomnik Żółkiewskiego na Kremlu, czy przetrwałby on do dzisiaj?

), w Warszawie straszą powrotem pomnika "braterstwa broni" , udaje się, że Rosja klękła na kolana w Polsce przed jakimś elektrykiem a byli SB`cy (i inne komunistyczne ścierwo) hasa sobie po wolności pobierając przy tym wysokie emeryturki (np Kiszczak czy brat Michnika)
W Polsce pomniki i pamięć o historii jest zwalczana przez takie szmatławce jak gw.Zaraz napiszą, że to polska martyrologia, że nie ma co żyć przeszłością a przyszłością, że pomników juz mamy za dużo....
Tymczasem każda- chcąca przetrwać kultura i cywilizacja- dąży do tego i jest to jej podstawowym obowiązkiem, by upamiętnić swoich przodków- a że historię mamy burzliwą....
Dlatego np Wyborcza uważam, za najgorsze ścierwo, które zatruwa bardzo powolutku, ale niestety skutecznie.Oczywiście ta gazeta jest jedynie narzędziem, a kto nim operuje to już inna bajka.