Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28626
Stary 30.10.2014, 23:19
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Super ze powstało i jeszcze ta architektura. Cudo, trzeba będzie się wkrótce wybrać.
A kiedy będzie otwarcie muzeum dla uczczenia Polaków zamordowanych przez żydów z NKWD i UB ?