Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10048
Stary 28.10.2014, 19:27
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Zarząd ma ambicje na grę w E-klapie, wiadome było że jeśli w tym sezonie GKS nie będzie w "czubie" tabeli to Kazik prędzej czy później z robotą się pożegna. Swoją drogą - to typowo polskie: zwolnienie trenera zanim znalazło się na niego dobrego następcę.
pytanie czy stać ich na awans czy tylko są chęci, a d.upa goła. aż się prosi żeby oprócz bogatych kretów weszła ekipa z tradycjami, ale kto nie ma miedzi ten w tzw. pierwszej siedzi.
Ostatnio edytowane przez arti : 28.10.2014 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując