Reserve napisał(a):

|
Zarząd ma ambicje na grę w E-klapie, wiadome było że jeśli w tym sezonie GKS nie będzie w "czubie" tabeli to Kazik prędzej czy później z robotą się pożegna. Swoją drogą - to typowo polskie: zwolnienie trenera zanim znalazło się na niego dobrego następcę.
|
pytanie czy stać ich na awans czy tylko są chęci, a d.upa goła. aż się prosi żeby oprócz bogatych kretów weszła ekipa z tradycjami, ale kto nie ma miedzi ten w tzw. pierwszej siedzi.