Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
28255
27.10.2014, 20:04
adam_09
napisał(a):
Słuchajcie, chciałbym re-instalować system w swoim laptopie ponieważ już tak zamula, że nawet przy otwieraniu zakładek w Mozzili łapie zawiasy, podobnie jak przy chodzeniu po katalogach na dysku. Obecnie w lapku siedzi Windows Vista Business zainstalowany od nowości. Mój laptop to IBM Lenovo SL500 2746 - 3ZG. Możecie mi podpowiedzieć jak się przygotować do tego procesu i jak go wykonać ? Czytałem, że potrzebuję mieć jakąś partycję "Recovery". Gdzie to znajdę ? Wchodząc w Mój komputer mam takie dyski: SV_Preload ( C
, Lenovo ( Q
, SERVICE003 (S
Poradzicie coś ? Kwestię zgrania danych pomijam bo to oczywistość.
Ja myślałem że wszystkie nowe Lenovo mają taki specjalny przycisk "Novo", po naciśnięiu którego następuję reinstalacja systemu.
Mój Lenovo tak ma. I chyba wszystkie Lenovo z Vistą.
Jesli się myle to sorry.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
FraMat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FraMat
Znajdź inne posty napisane przez FraMat