Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.10.2014, 17:21
Sadlok mógłby sobie poradzić na skrzydle, bo w ofensywie wypada sobie często bardzo dobrze.
Będzie mecz walki i pojedynków słownych. Trudno zgadnąć wynik, ale mamy szanse na 3 punkty.
Mam nadzieję, że chłopaki mają dużą mobilizację po ostatnich wpadkach do końca tej rundy.
Swoją drogą jestem ciekaw, jak ''zagramy'' w zimie, kiedy jakimś cudem będziemy liderem(tj. mistrzem jesieni). Musimy łapać punkty i Kielce to kolejny przystanek w drodze po mistrzostwo( w końcu o nie ogramy i zawsze musimy mieć puchar ligi za swój cel)
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz