Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28254
Stary 27.10.2014, 17:12
alterego napisał(a):Wyświetl post
Co do niemieckiego to nie wiem niestety ale angielski na naprawde dobrym poziomie to Bell i York. Nie polecam Empik bo oszuści i Profilingua bo masówka okropna i duże grupy.
Duże grupy ? Koleżanka chodziła u mówi że max 15 osób w grupie więc tragedii pod tym względem nie ma. Aaa i wiadomo poziom angielskiego juz dość zaawansowany ( B1 lub B2 ) a niemiecki od podstaw...
Odpowiedz cytując