alterego napisał(a):

|
Co do niemieckiego to nie wiem niestety ale angielski na naprawde dobrym poziomie to Bell i York. Nie polecam Empik bo oszuści i Profilingua bo masówka okropna i duże grupy.
|
Duże grupy ? Koleżanka chodziła u mówi że max 15 osób w grupie więc tragedii pod tym względem nie ma. Aaa i wiadomo poziom angielskiego juz dość zaawansowany ( B1 lub B2 ) a niemiecki od podstaw...