Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.10.2014, 00:08
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Ciśniecie Boguskiemu ,no cóż moim zdaniem gra najlepiej jak umie ,walczy biega ,stara się. Gdyby tak kilku innym panom ( Brozio) tak się chciało ,nie byłoby tego co w pierwszej połowie. Większosć pojedynków 1x1 przegrana , wrzutki w pole karne jak w siatkówce. Mnóstwo strat i przypadku.

Taka nawiasem. Gdzie się podziali ci fanatycy co tak płomiennie deklarowali troskę o Wisłę i chcieli sytuację naprawiać wspierając drużynę? czemu C w połowie puste? Czyżby połowa z Was to janusze i sukcesy?
nie uwazam Brozka za zbawce ataku ale przynajmniej bronia go statystyki- bo jednak cos tm niechcaco mu wychodzi- chocby liczba przypadkowych asyst i bramek- natomiast Boguskiego nie broni nic- to jest po prostu tragedia .....a jesli chodzi o fanatykow- to jak na mecz w zimnie- w piatek o tak hujoej porze z tak nieatrakcyjnym przeciwnikiem to 10 tys tak nie jest zle- to i tak 4 x wiecej niz za czasow proBednarzowskiej Nowej Armii Bialej Gwiazdy ....bo na stadionie zazwyczaj bylo ok 2,5-3 tys - a pochlebcy Lysego Weza pisali o 5-6 - wiec zamknij dupsko w tym temacie
Odpowiedz cytując