NIe żebym się wtrącał ,albo za adwokata FraMata robił ,ale gorsi moderatorzy tu już bywali( wolfy

).
Zniknął łysy to rozumiem że jakiś nowy wróg musi być. Padło na FraMata. Pech.
Rzeczywiście ,chłop ewidentnie jest powodem wszystkich naszych problemów zapewne włącznie z fatalnie niską frekwencją na R22 ,pomimo wielkiej demagogii ,długiego bojkotu i powszechnie deklarowanej troski o dobro Klubu.
O ile pamiętam to miało być w założeniu forum Kibiców WISŁY. Wszystkich.... Niestety od dawna pod każdym względem obniża poziom.
Dycha na akademię? czemu nie. Kto chce niech wpłaca . Z mojego i nie tylko mojego punktu widzenia ta akcja przy obecnej skali to raczej w kategoriach gimnazjalnych. Każdy działa na rzecz Wisły w obszarze i skali na jaką go stać i jaką uważa za słuszną. Bez radykalizmu i narzucania swojego punktu widzenia innym.
Wierzę ( coraz słabiej) ze stać Was na więcej.