Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 24.10.2014, 23:20
Krav napisał(a):Wyświetl post
czyli dla Ciebie dobrze gwizdał ? (...)
Nie wiem czy dobrze gwizdał czy źle bo nie oglądałem, ale jak widać jeśli drużyna gra dobrze to sędzia może wsadzić se gwizdek w dupe. To samo tydzień temu, wszyscy płakali, że warszawiak a tu 5-0

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Jestem.
(...)
Twoje pytanie sugeruje, że w czymś arbiter dzisiaj nam pomógł, a tak nie było.
to samo do Krav'a
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 24.10.2014 o godz. 23:22.
Odpowiedz cytując