Krav napisał(a):

|
czyli dla Ciebie dobrze gwizdał ? (...)
|
Nie wiem czy dobrze gwizdał czy źle bo nie oglądałem, ale jak widać jeśli drużyna gra dobrze to sędzia może wsadzić se gwizdek w dupe. To samo tydzień temu, wszyscy płakali, że warszawiak a tu 5-0
!!IRIVER!! napisał(a):

Jestem.
(...)
Twoje pytanie sugeruje, że w czymś arbiter dzisiaj nam pomógł, a tak nie było.
|
to samo do Krav'a