Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 24.10.2014, 23:15
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Btw, gdzie są ci co sapali że znowu sędzia z mazowsza czy to warszaffffki?
czyli dla Ciebie dobrze gwizdał ? Borski to jest glupi pedał, w pierwszej połowie gwizdał takie sytuacje, że co chwila sie wszyscy za głowe łapali, nam nie gwizdał sytuacji, w analogicznych przypadkach Podbeskidzie miało faul. Rękę Węgra nie wiem gdzie widział, kulminacją był chyba aut dla TSP. Później się troche ogarnął, może po tym jak cały stadion zaczął po nim jeździć jak po burej suce i nagle zaczął dostrzegać faule i kartki pokazywać. Pojebany,nieczujący gry słaby sędzia
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując