Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 24.10.2014, 10:28
Z frekwencja bedzie dzis kiepsko. Bedzie pewnie mniej ludzi niz na meczu z Jaga.

na teraz
Ilość wolnych miejsc
8581

a wiadomo ze liczone nie jest od pelnej pojemnosci
DysoN
Odpowiedz cytując