Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
10035
22.10.2014, 18:51
Mam nadzieję (podobnie jak jesienią 2009), że nigdy więcej nie zobaczymy tego ... wśród pracowników Wisły. Oby tym razem się spełniło.
Ostatnio edytowane przez arti : 22.10.2014 o godz. 20:46.
arti