s1mone napisał(a):

Patrząc na to, co gra PBB uważam, że powinniśmy wyjść jednym DP. Oni i tak dzidują z ominięciem linii pomocy bardzo dużo, więc dwóch rozbijaków jak z Górnikiem jest zbędnych.
Ten sam skład co w tym meczu ale za Dudkę/Urygę - Jankowski, a za Guerriera Brożek.
|
tyle że Uryga sam w środku nie ogarnia, jeśli zagra Jankowski to będzie łatał dziury z tyłu i z przodu będzie grał na pół gwizdka, a jeśli Dudka, to gra będzie wyglądała jak z Górnikiem. A tego chcemy.