Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 21.10.2014, 09:15
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na to, co gra PBB uważam, że powinniśmy wyjść jednym DP. Oni i tak dzidują z ominięciem linii pomocy bardzo dużo, więc dwóch rozbijaków jak z Górnikiem jest zbędnych.

Ten sam skład co w tym meczu ale za Dudkę/Urygę - Jankowski, a za Guerriera Brożek.
tyle że Uryga sam w środku nie ogarnia, jeśli zagra Jankowski to będzie łatał dziury z tyłu i z przodu będzie grał na pół gwizdka, a jeśli Dudka, to gra będzie wyglądała jak z Górnikiem. A tego chcemy.
Odpowiedz cytując