Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 19.10.2014, 15:51
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Kurde Górnik jest faworytem, a my jesteśmy w dołku. Nie sądzę, by przerwa na reprezentację coś zmieniła. Moim zdaniem to nie jest dobry mecz na przełamanie i znów dostaniemy lanie, no może góra jakiś bezbarwny bezbramkowy remis.


Ale obym się mylił.....
Ale co to wszystko ma za znaczenie?
Przecież derby przegrane, to nie ma sensu o nic już grać, co za różnica czy wygrają, czy przgrają, czy będzie 1 ósemka 2 ósemka, czy B klasa... w sumie to klub można już rozwiązać oczywiście do przyszłych derbów, żeby pseudokumaci mogli pokazać że są
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.10.2014 o godz. 15:53.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując