buczo1985 napisał(a):

Kurde Górnik jest faworytem, a my jesteśmy w dołku. Nie sądzę, by przerwa na reprezentację coś zmieniła. Moim zdaniem to nie jest dobry mecz na przełamanie i znów dostaniemy lanie, no może góra jakiś bezbarwny bezbramkowy remis.
Ale obym się mylił.....
|
Ale co to wszystko ma za znaczenie?

Przecież derby przegrane, to nie ma sensu o nic już grać, co za różnica czy wygrają, czy przgrają, czy będzie 1 ósemka 2 ósemka, czy B klasa...

w sumie to klub można już rozwiązać oczywiście do przyszłych derbów, żeby pseudokumaci mogli pokazać że są
