Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28553
Stary 14.10.2014, 22:29
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Kolega Palikot zawsze wrzucający filmiki z wywiadów z politykami KNP nie pisze nic o walce w partii, a widać że wióry lecą :

http://wpolityce.pl/polityka/217973-...denta-warszawy
Odpowiedź:
http://wmeritum.pl/zoltek-rozlamu-knp-bedzie/

W przeciwieństwie do moherowych ja nie żyję 24/7/365 rozgrywkami politycznymi, za które kasę biorą wszyscy tylko nie ja
Mnie interesuje program gospodarczy KNP oraz program polityki społeczne i na tym się skupiam w agitacji. Wklejam tu filmy z Centrum Adama Smitha, KNP, czasem Miltona Friedmana itp.
To czy ktoś komuś przyjebie w polityce mało mnie kręci.

Bardzo ciekawa rozmowa
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰