Gwiaździsty napisał(a):

Odpowiedź:
http://wmeritum.pl/zoltek-rozlamu-knp-bedzie/
W przeciwieństwie do moherowych ja nie żyję 24/7/365 rozgrywkami politycznymi, za które kasę biorą wszyscy tylko nie ja

Mnie interesuje program gospodarczy KNP oraz program polityki społeczne i na tym się skupiam w agitacji. Wklejam tu filmy z Centrum Adama Smitha, KNP, czasem Miltona Friedmana itp.
To czy ktoś komuś przyjebie w polityce mało mnie kręci.
Bardzo ciekawa rozmowa