Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 03.10.2014, 22:16
Dwie osoby nie powinny mieć wstępu na R22:

1. Smuda - ściągając Gargułę który jedyny jeszcze biegał
2. Boguski - tyle zmarnowanych setek i straconych piłek nie miał nikt przez całą rundę co ten gość w jednym meczu


Liczby:

4 porażka z rzędu - trener dno
4 mecz bez gola - napastnicy dno
3 gol pod rząd stracony z rzutu rożnego - obrona dno


k....wwwwaaaaaaaaaaaa



Edit: kolejny mecz gdzie sędziuje Steve Wonder, to jakaś patologia
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując