|
Dwie osoby nie powinny mieć wstępu na R22:
1. Smuda - ściągając Gargułę który jedyny jeszcze biegał
2. Boguski - tyle zmarnowanych setek i straconych piłek nie miał nikt przez całą rundę co ten gość w jednym meczu
Liczby:
4 porażka z rzędu - trener dno
4 mecz bez gola - napastnicy dno
3 gol pod rząd stracony z rzutu rożnego - obrona dno
k....wwwwaaaaaaaaaaaa
Edit: kolejny mecz gdzie sędziuje Steve Wonder, to jakaś patologia
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|