Haha
Wisła jest niżej w tabeli niż by mogła być =
FAKT
Tylko 5 pkt przewagi nad grupa spadkowa =
FAKT
Wisła z sytuacji jakie stwarza strzela mało bramek =
FAKT
Trener Ruchu w przypadku zatrudnienia w Wiśle mógłby osiągać lepsze wyniki jak w Ruchu, tudzież jak obecnie Smuda =
FAKT
Trener Bełchatowa w przypadku zatrudnienia w Wiśle mógłby osiągnać lepsze wyniki jak w Bełchatowie, tudzież jak obecnie Smuda =
FAKT
O fachowcach sie nie wypowiem bo to takie typowe .......enie. Dopoki nie zatrudni sie kogos innego dopoty nie bedziemy wiedziec.
Tak byl Probierz, Kulawik i Moskal. Aż cale 2 miejsca nizej w tabeli od Smudy a na pewno tansi.
Wniosek:
Jak Cupial bedzie chcial to wyjebie Smude nawet i jutro przed meczem z Jaga, gdyz cele wlasciciela moga sie roznic od minimalistycznych celow Franka Dyzmy, ktory to mydli niektorym oczy jak to ma ciezko.
Zmienianie Smudy nie ma obecnie sensu glownie ze wzgledow finansowych i zadnych innych. Kluczowi pilkarze sie starzeja, z sezonu na sezon najprawdopodbniej beda grac coraz wieksza bryndze. Z dyzma co sezno naszym celem bedzie prawdopodobnie pierwsza osemka
Ogolnie dochodze do wniosku, ze bez sensu sa te dyskusje, glownie ze strony obroncow Smudy. Dlaczego? Dlatego, ze tylko ktos przedstawi odmienne zdanie to leca w jego strone inwektywy typu idiota, debil itp itd. Nie o to chodzi

Z drugiej strony krytycy Smudy i tak w koncy dopna swego bo Smuda w koncu odejdzie tak czy siak

Jak nie teraz, to pozniej.