Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11010
Stary 01.10.2014, 19:48
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie no jasne Jeszcze niedawno wyniki dla nikogo nie miały być wyznacznikiem, teraz już są.

Przyszło te jak już trzymamy się danych 16 832 osoby, co jest sukcesem, bo udało się w de facto 4 dni sprzedać w ....u biletów. Podobnie sukcesem było wyprzedanie biletów na Legię na tydzień przed meczem. ALE... teraz jest pyta, bo dwie wtopy.
Ale zamiar przyjścia potwierdzony zakupem biletów wykazało 17,5 tys. kibiców, to że z rówżnych powodów losowych nie dotarli na stadion jest inną sprawą.

Natomiast nie ma co się śmiać z wierności ludzi, którzy po kompromitacji derbowej chcą odpocząć od ogladania nieudacznych aktorów blamażu i ich mało rozgarnietego trenera. Są to też ludzie, po których ta kompromitacja nie spływa tak lekko jak po innych. Zbyt długi czas poświęcili na Wisle by patrzeć na ludzi nie godnych podania ręki.
Odpowiedz cytując