Na mecz nie ide (praca) ale moge wam wkleić screen z nastepnej kolejki na R22 (Wisła-Podbeskidzie) jak tylko ruszy sprzedaż
Nominuje:
Błaszczu_WIŚLAK i rav
Kupili bilet/karnet:
fialo
silver03
wieśniak84(karnet)
serek.c2 (karnet)
padre1906
alterego
Kocur
ABGwislakABG (karnet)
palikot(karnet)
W.S (Karnet)
Wsparli akademie:
fialo
silver03
WISŁAZWE
wieśniak84
serek.c2
padre1906
alterego
LuKaS TSW
FraMat
palikot
W.S
Szprotson
Semper Fidelis 1985
Nadal nominowani:
Lukasz
Grantar
KOMINEK
s1mone
Karherop
Piesek z Krainy Pejsów
picasso
spartan
konradnh81
4karol4
PANDEMONIUM
RybaTs
aNouc
!!RIVER!!
Milosz
wolfy
022
mitmichel
63,5
Dariook
maarcin
Błaszczu_WIŚLAK
rav
