Gercu napisał(a):

Lepszy Smuda za 60k miesięcznie, niż kolejny Maasant za 600k miesięcznie, lub kolejny Kulawik za 20k miesięcznie.
Ponad to Smuda daje nam nadzieję na wynik zdecydowanie ponad minimum, co przy innych trenerach byłoby bardzo wątpliwe.
|
Z Maaskantem zdobylismy mistrza i prawie gralismy w LM. Z Kulawikiem mielismy i tak 7 miejsce wiec wyzej niz plan minimum. Na jakiej podstawie bardzo powatpiewasz ze inni trenerzy nie daliby wyniku lepszego (czy zdecydowanie

?) niz Twoj plan minimum czyli 8me miejsce.
Ja tam za zwolnieniem Smudy tez nie jestem. Ja poprostu od poczatku mam go za slabego trenera, nie bylem za jego zatrudnieniem tak i teraz nie podoba mi sie jego praca. Czy slusznie to sie na koniec sezonu okaze. Tak jak jeszcze w tamtym te 5te miejsce uwazam za wynik w miare na jaki nas bylo stac, tak w tym jak nie da rady ugrac pierwszej trojki to dalsze jego trzymanie nie bedzie mialo dla mnie sensu.