Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28413
Stary 29.09.2014, 19:59
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
frajerze podaj wszystkie wyniki , oto komplet http://www.parkiet.com/artykul/1381994.html, , chyba że czytasz tylko te pasujące do konceptu niesioła forum Wisły

100 baniek straty netto, kapujesz?

przeczytaj swój wpis z 19.53 to zrozumiesz dlaczego frajera nazywam frajerem , bez odbioru
a to już rok nam sie skończył? K.urwa popiłem w weekend na weselu, ale nie wiedziałem że aż tak

tak używasz tego określenia, że musisz mieć chyba taka łatkę przypiętą na osiedlu. Strzelasz z ucha? Może sąsiadce z drugiej strony błoń?

wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Hahahah no tak ekonomistka jako minister sportu, politolog ministrem transportu i budownictwa, pediatra ministrem zdrowia, kulturoznawca ministrem cyfryzacji, socjolog ministrem spraw wewnetrznych i tak dalej i tak dalej. Jak dyskutowac z kims kto popiera taki nierzad. Wstydzilbys sie naprawde takie dyrdymaly wypisywac.
Nie nie jestem z PISu, ani Krowinowcem.
rozmawiamy o PKP czy o rządzie PO?