wiesniak84 napisał(a):

Hahahah no tak ekonomistka jako minister sportu, politolog ministrem transportu i budownictwa, pediatra ministrem zdrowia, kulturoznawca ministrem cyfryzacji, socjolog ministrem spraw wewnetrznych i tak dalej i tak dalej. Jak dyskutowac z kims kto popiera taki nierzad. Wstydzilbys sie naprawde takie dyrdymaly wypisywac.
Nie nie jestem z PISu, ani Krowinowcem.
|
on nie ma wstydu ,szpen niesiołem forum Wisły , to brzmii dumnie