Arleton napisał(a):

|
Dlaczego mówicie że runda przegrana skoro mamy 2 pkt straty do lidera? Przed sezonem po 10 kolejkach chyba każdy brałby taką sytuację w ciemno. Porażka z pasami boli i będzie boleć ale gadanie że runda stracona jest moim zdaniem bezsensu.
|
A ja mam w dupie ile mamy pkt. straty do Legii...
Co Ty liczysz na walke o mistrza czy puchary

Tylko po co

Dla mnie najważniejsze na ta chwile były derby i zostały zjebane...