Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 29.09.2014, 10:07
Arleton napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego mówicie że runda przegrana skoro mamy 2 pkt straty do lidera? Przed sezonem po 10 kolejkach chyba każdy brałby taką sytuację w ciemno. Porażka z pasami boli i będzie boleć ale gadanie że runda stracona jest moim zdaniem bezsensu.
A ja mam w dupie ile mamy pkt. straty do Legii...
Co Ty liczysz na walke o mistrza czy puchary Tylko po co
Dla mnie najważniejsze na ta chwile były derby i zostały zjebane...
Odpowiedz cytując