Temat
:
DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
Od: 06.2013
Offline
#
167
29.09.2014, 10:04
Dlaczego mówicie że runda przegrana skoro mamy 2 pkt straty do lidera? Przed sezonem po 10 kolejkach chyba każdy brałby taką sytuację w ciemno. Porażka z pasami boli i będzie boleć ale gadanie że runda stracona jest moim zdaniem bezsensu.
Arleton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arleton
Znajdź inne posty napisane przez Arleton