Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 29.09.2014, 10:04
Dlaczego mówicie że runda przegrana skoro mamy 2 pkt straty do lidera? Przed sezonem po 10 kolejkach chyba każdy brałby taką sytuację w ciemno. Porażka z pasami boli i będzie boleć ale gadanie że runda stracona jest moim zdaniem bezsensu.
Odpowiedz cytując