Manhunt napisał(a):

|
Mam nadzieję ,że piłkarze dostana jakaś kare finansową za to co odjebali w ostatnich meczach ..
|
Nie licz na to, im to zwisa. Razem ze Smuda mają taka taktykę. Jak się mecz ułozy to są w stanie wygrać, jak trzeba zapierdalać to jest tak jak z Legią i parchami czyli granie na remis, moze sie uda.
Chyba nikt powazny nie czyta przedmeczowych buńczucznych wypowiedzi Smudy i kopaczy jak to się będą starać , jak wiedzą, ze muszą itp. Oni mają to w dupie. Pewnie przypilnują żeby zmieścić się w 8 - ce i to wszystko. Dla wyższych celów trzeba trochę więcej pobiegać, a im sie nie chce.