|
Senior Member
Offline
|
#88

28.09.2014, 19:25
|
kot napisał(a): 
Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.
Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie to go miała, gdyż on już nie chce grać i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju.
|
Niestety masz rację.
|
|