przemonik napisał(a):

|
Skończcie pierd.lić.. Guzmics był najlepszym zawodnikiem Wisły dziś, bez wątpienia. To, że akurat jego jedyny kiks został wykorzystany, miał niefarta. Dziwne, że nikt nie przyczepi się do Brożka? Gdzie on jest drugi mecz z kolei? Ile razy dotknął piłkę? Ile razy coś z nią zrobił pożytecznego? Stępiński wszedł na 15 minut i potrafił sobie wypracować jedną sytuację. Poza tym Jankowski to jest porażka, Boguski przy nim to profesor..
|
ale to on ku...a zawalił gola nawet piłki nie umiał kopnąć prosto!! wstyd i frajerstwo Brożek nie widoczny.Gdzie ten pressing gdzie gra z pierwszej klepki ? parchy jesteście frajerami 90% ciśniecie Wiśle i co ku...a dumni z tego jesteście ? 0 i tyle totalne....