s1mone napisał(a):

Nasz zdecydowanie najsłabszy mecz tej rundy.
Paradoksalnie do momentu stracenia nieprawidłowo zdobytej bramki nie byliśmy drużyną gorszą.
|
Nie do momentu straty bramki, a do zmian. Smuda wam rozwalił druga linię zdejmując Gargułę Jankowskiego i Boguskiego. Co czasu gdy byli, środek pola funkcjonował. Sarki, Guerrier? Kto miał na nich pracować?