Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 21.09.2014, 21:03
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nasz zdecydowanie najsłabszy mecz tej rundy.

Paradoksalnie do momentu stracenia nieprawidłowo zdobytej bramki nie byliśmy drużyną gorszą.
Nie do momentu straty bramki, a do zmian. Smuda wam rozwalił druga linię zdejmując Gargułę Jankowskiego i Boguskiego. Co czasu gdy byli, środek pola funkcjonował. Sarki, Guerrier? Kto miał na nich pracować?
Derby Warszawy tylko na Służewcu
Odpowiedz cytując