Wyświetl pojedynczy post
Mateo22
Junior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 17.09.2014, 21:54
Wisła Kraków X Legia Warszawa
Wisła Kraków 4:2 Legia Warszawa
Wisła Kraków 2:2 Legia Warszawa (do przerwy)
Bramki:
Wisła ( Stilić, Brożek(x2), Stępiński) Legia (Saganowski(x2))
Analiza:
Strzały 15 - 14
Strzały celne: 9 - 11
Rzuty rożne : 7 - 6
Faule : 18-20
Dośrodkowania : 20 - 14
Posiadanie piłki: 59% - 41%
Spalone 3-2
Żółte kartki: Burliga, Dudka (Wisła) Dossa, Rzeźniczaki, Kucharczyk, Radović, Vrdoljak (Legia)
Czerwone Karki : Dossa (2x żółte) Legia
Składy:
Wisła : Buchalik – Burliga, Czekaj, Dudka, Sadlok – Garguła, Stilić, Jankowski, Sarki, Boguski – Brożek
Legia : Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa, Brzyski - Radović, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk, Kosecki - Saganowski
Zmiany
Wisła : ( Boguski <-> Stępiński ) (Brożek - Zając ) (Garguła - Lech )
Legia : ( Jodłowiec <-> Żyro ) ( Kosecki - Duda ) ( Saganowski - O. Sá)